O firmě

O firmě - foto

Vyrábíme kvalitní dřevěné výrobky na míru, dle individuálního řešení a potřeb zákazníka, široká nabídka výrobků standardní produktové řady, frézované dřevo. Výroba, prodej a montáž dřevěných prvků zahradní architektury, včetně řešení individuálních staveb na zakázku, tlaková impregnace dřeva.

Společnost FREDOS spol. s r.o. byla založena v roce 1995 ve Vsetíně. Od počátku se zabýváme výrobou dřevěných staveb a doplňků do zahrad včetně provádění úpravy dřeva tzv. tlakovou impregnací pro prodloužení životnosti dřeva ve spojitosti s vodou a se zemí. Náš výrobní program zahrnuje také frézování dřeva a následnou nabídku takto opracovaných dřevěných výrobků, jedná se především o palisády.

 
O firmě - foto

Standardní výrobní program zahrnuje výrobu: plotových dílců, sloupků, plotovek, zástěn, mřížek, mříží, podlahové panely, špalíková dlažba, ohrazení záhonů, dřevěnný obklad, palisády, kůly, půlkuláče, kůlny, zahradní chatky, psí boudy, altány, garážové přístřešky, pergoly, masivní selský nábytek, zahradní nábytek a soupravy, doplňky, kompostéry, pískoviště, květináče aj.

Stavby na míru zahrnují výrobu a výstavbu: dřevěné ploty, brány, ohrady, přístřešky, garážová stání, pergoly, kůlny, zahradní chatky, chaty, zahradní domky, sruby, terasy, altány, psí kotce a mnoho dalších výrobků ze dřeva či dřevostaveb dle vašeho přání a požadavků na míru.

Od roku 1995 jsme realizovali mnoho zakázek především z Valašska, později celé Moravy a nyní provádíme stavby a dodávky dřevěných výrobků na území celé České a Slovenské republiky. Ve společnosti FREDOS se již dlouhé roky řídíme heslem, že nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci.

 
O firmě - foto

Disponujeme vlastními výrobními kapacitami, jsme schopni reagovat i na Vaše atypické požadavky a přizpůsobit stavby daným podmínkám (svažitost terénu, podloží, atd.). Díky vlastní výrobě nabízíme rychlé dodání zboží či dřevostaveb na míru a to za příznivé prodejní ceny výrobků, cena již nezahrnuje obchodní přirážky různých prodejců a distributorů.

U dřevostaveb na míru provádíme zaměření stavby a při nacenění připravujeme základní projektovou dokumentaci zdarma.

Veškerý materiál a suroviny používané při výrobě pochází od místních dodavatelů a výrobců.

 
O firmě - foto

Strojní vybavení FREDOS spol. s r.o.: kryté skladovací prostory a výrobní areál, impregnační komora umožňující tlakovou impregnaci dřevěných výrobků, fréza pro frézovaný program, pily, hoblovky, manipulační technika, nákladní a dodávkové automobily, přívěsné vozíky a další vybavení, které nám umožňují vyjít maximálně vstříc vašemu přání v co nejkratším možném termínu a za výhodných finančních podmínek.

Přijďte se osobně přesvědčit o šíři naší nabídky, kvalitě zpracování našich výrobků a také osobním přístupu k našim zákazníkům.

Navštivte nás osobně v sídle společnosti, našich prodejnách nebo nás kontaktujte: info@fredos
nebo na telefonu: +420 603 823 156 p. Jaroslav Kocurek

Zaměříme, vyrobíme a postavíme vše ze dřeva!

Ing. Jaroslav Kocurek
Jednatel společnosti