FREDOS s.r.o. - PLOTY/OHRADY- Nový typ zahradního oplocení nebo ohrad

Ilustrační foto:FREDOS s.r.o. - PLOTY/OHRADY- Nový typ zahradního oplocení nebo ohrad

3. 3. 2016 - Rodinný podnik FREDOS s.r.o. byl založen roku 1995 a jsme tudíž na trhu více než 20 let. Za tuto uplynulou dobu máme širokou škálu nabytých zkušeností v oblasti tesařiny. Naše dřevostavby můžete nalézt po celé ČR a SK. Zabýváme se i řešením oplocení u RD nebo také ohrad pro zvěř. Veškeré ploty tlakově impregnujeme kvůli dlouhodobé životnosti dřeva. Jsme Vám schopni dodat veškerý materiál na stavbu plotu včetně kování nebo nabídnout realizaci s montáží. Z 90% se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka se vzájemnou dohodou a individuální cenovou nabídkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat viz kontakty nebo nám zanechte vzkaz na e-mail pomocí tlačítka ' poptávka/dotaz '.

 typ VII. :

Standardní typ plotu s montáží. Nesámované prkna, sloupky 14/14 cm na spodu začepovány do ocelových hrotů, branka a několik vysazovacích polí pro snadnější vjezd na pozemek. Realizace byla zhotovena na základě požadavků zakazníka v požadovaných délkách. Na těchto základech byla zhotovena cena včetně ceny za montáž.

 

Použito:

  • Dřevěný plot - deskový 
  • Dřevěné plotové sloupky - hranolové
  • Branky
  • Ocelové špice - na hranol
  • Kování

 

Veškeré polotovary můžete nalézt v našem ceníku. V případě montáže nás neváhejte kontaktovat pro přesnou kalkulaci, podle Vašich rozměrů a požadavků.

Odkaz: http://fredos.cz/stavby-na-miru/detail/polozka/4716/