Tlaková impregnace

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

Zabýváme se programem na vakuo-tlakovou impregnaci dřeva. Naše společnost disponuje vlastním zařízením. Tlaková impregnace prodlužuje životnost dřeva ve spojitosti s vodou, povětrnostními vlivy a při styku se zemí. Používáme hnědou impregnaci BOCHEMIT FORTE PROFI, která dodává našim výrobkům výrazný vzhled hnědého odstínu. Tento typ impregnace používáme na veškerý náš sortiment a patři mezi tu nejlepší špičku na trhu. Tlaková impregnace prodlužuje životnost dřeva vůči povětrnostním podmínkám. Je účinná proti škůdcům, hnilobě a působení hmyzu. Je určena pro venkovní i vnitřní použití. Na tl. impregnaci klademe bezesporu velký důraz a jako firma, která je na trhu od roku 1995 se zkušenostmi více jak 20 let se snažíme co nejlépe vyhovět požadavkům zákazníka.


BOCHEMIT FORTE PROFI - Česká kvalita srovnatelná se západem

 Moderní přípravek pro preventivní ochranu dřeva proti napadení biotickými škůdci. Dřevo ošetřené Bochemitem Forte Profi je vhodné k použití zejména v exteriérech a to i tam, kde je v přímém kontaktu s půdou nebo sladkou vodou. Přípravek určený pro průmyslové použití, který je ze dřeva vodou nevyluhovatelný.

Je určen pro impregnaci stavebních konstrukcí, sloupů, plotů, palisád, altánů a jiných dřevěných prvků, které jsou v dlouhodobém kontaktu se zemí nebo sladkou vodou. Poskytuje dřevu vysoký stupeň ochrany proti napadení dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.

 

Jsme držitelem certifikace na tlakovou impregnaci přímo výrobcem. České firmy BOCHEMIE a.s.

  • Nabízíme tlakovou impregnaci ve třídě 4. ohrožení nutná k dosažení maximální ochrany dřeva.

 

DŘEVO PO TLAKOVÉ IMPREGNACI:

 

  • Můžou se objevovat modré a bílé solné skvrny, které postupně vymizí vlhkostí.
  • Impregnace slouží pouze jako prevence proti hnilobě a škůdcům nikoliv jako estetická barva.
  • Nedopořučuje se dřevo dále upravovat kvůli ochranné vrstvě aplikované v hloubce dřeva proniknuté do vrstvy např. hoblováním a  řezáním (doporučujeme konec řezu případně natřít znova impregnační látkou)
  • Impregnační látka nemá s lazurou žádnou reakci, dřevo lze klidně ošetřit barvou po krátkodobém vyschnutí (cca 3-6 dní v závislosti  na denní teplotě). Pravidelným přetíráním lze prodloužit životnost ještě o něco déle.

 

VLASTNOSTI DŘEVA, KTERÉ JSOU PŘIROZENÉ:

 

  • Trhliny, které vznikají vysycháním - příčné i podélné (lze částečně ošetřit podélným naříznutí, které také v případě zájmu nabízíme)
  • Pryskyřice - lze odstranit ovšem odstraňujte nejlépe v pracovních rukavicích
  • Suky

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

T L A K O V Á  I M P R E G N A C E  D Ř E V A                           M3  / 2 2 0 0 ,-  K Č  B E Z  D P H.

 

  • Výrobky lze kupovat i bez tl. impregnace.
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro přesný výpočet ceny impregnace nás kontaktujte: 

p. Jaroslav Kocurek

Tel.: + 420 605 291 617

E-mail: info@fredos

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------